settings icon
share icon
Запитання

Як отримати вічне життя?

Відповідь


Біблія відкриває шлях до вічного життя. Перш за все, нам слід визнати, що ми згрішили проти Бога: «адже всі згрішили й позбавлені Божої слави» (Римлян 3:23). Усі ми чинили речі, неприємні Богові, за що заслуговуємо покарання. Оскільки всі наші гріхи, по суті, направлені проти вічного Бога, то і покарання має бути вічним. «Бо заплата за гріх – смерть, а Божий дар благодаті – вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім» (Римлян 6:23).

Тим не менше, Ісус Христос – безгрішний (1 Петра 2:22), вічний Син Бога – став людиною (Івана 1:1,14) і помер, щоб заплатити за наше покарання. «Але Бог виявляє свою любов до нас тим, що Христос за нас помер, коли ми були ще грішниками» (Римлян 5:8). Ісус Христос помер на хресті (Івана 19:31-42), понісши покарання, якого заслуговуємо ми (2 Коринтян 5:21). Через три дні Він воскрес із мертвих (1 Коринтян 15:1-4), довівши Свою перемогу над гріхом і смертю. «Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Який зі Свого великого милосердя через воскресіння з мертвих Ісуса Христа відродив нас до живої надії» (1 Петра 1:3).

Нам потрібно вірою відвернутися від нашого гріха і прийти до Христа за спасінням (Дії 3:19). Якщо ми повіримо в Нього, знаючи, що Його смерть на хресті була платою за наші гріхи, то отримаємо прощення і вічне життя на Небесах. «Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16). «Якщо визнаєш своїми устами Господа Ісуса й повіриш у своєму серці, що Бог підняв Його з мертвих, то спасешся» (Римлян 10:9). Лише віра у звершений Христом подвиг на хресті є єдиним шляхом до вічного життя! «Адже ви спасенні благодаттю через віру, і це не від вас, це Божий дар, не від справ, щоб ніхто не хвалився» (Ефесян 2:8-9).

Якщо ви хочете прийняти Ісуса Христа як свого Спасителя, помоліться такою молитвою. Пам’ятайте, промовляння цієї молитви, або будь-якої іншої, не спасає вас. Лише віра у Христа може врятувати вас від гріха. Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, яке заслуговую я, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відвертаюся від мого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Дякую за Твою чудову милість і прощення – дар вічного життя! Амінь!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як отримати вічне життя?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries