settings icon
share icon
Запитання

Як довго тривало служіння Ісуса?

Відповідь


Згідно з Луки 3:1 Іван Хреститель почав своє служіння на п'ятнадцятому році правління Тиберія Кесаря. Тиберій був призначений імператором в 14 році нашої ери, а "в п'ятнадцятому році" - це 28 або 29 рік нашої ери. Ісус розпочав Своє служіння незабаром після цього, тобто приблизно в 29 році нашої ери. Щодо кінця Його служіння, ми знаємо, що воно завершилося розп'яттям, воскресінням і вознесінням.

Згідно з Євангелієм від Івана, Ісус відвідував щонайменше три щорічні Пасхи протягом свого служіння: одна з них описана в Івана 2:13, інша в 6:4, а потім Пасха Його розп'яття в 11:55-57. Виходячи з цієї інформації, служіння Ісуса тривало щонайменше 2 роки.

Зважаючи на те, скільки всього зробив Ісус і скільки місць Він відвідав під час Свого служіння, багато вчених вважають, що була ще одна Пасха, не згадана в Євангеліях, яка припала на період між Пасхами від Івана 2 та Івана 6. Це подовжило б служіння Ісуса щонайменше на 3 роки.

Ми можемо додати більше часу через все, що відбулося до першої Пасхи служіння Ісуса в Івана 2. На час цієї першої Пасхи (навесні 30 року) Ісус вже подорожував з району Йордану до Кани, Капернауму та Єрусалиму. Він прийняв хрещення від Івана (Матвія 3:13-17), зазнав спокуси в пустелі (Матвія 4:1-2), розпочав проповідницьке служіння (Матвія 4:17), покликав перших учнів (Івана 1:35-51), здійснив перше чудо (Івана 2:1-11) і здійснив подорож до Капернауму зі Своєю родиною (Івана 2:12). Все це зайняло б кілька місяців, як мінімум.

Додайте до цього 40 днів між воскресінням Ісуса і Його вознесінням (Дії 1:3), і ми отримаємо загальну тривалість земного служіння Ісуса. Від Його хрещення до вознесіння, з кінця літа 29-го до весни 33-го, ми маємо приблизно 3 з половиною роки.

English



Повернутися на стартову українську сторінку

Як довго тривало служіння Ісуса?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries