settings icon
share icon
Запитання

Чи боровся Ісус із сатаною за ключі від Царства?

Відповідь


Ключі - це символ контролю. Ключі впускають і випускають людей. Якщо у них немає ключа від замка, вони не можуть увійти або вийти. Ключі надають власникові доступ до інтер'єру та його вмісту, а в давнину носіння великих ключів було ознакою статусу в суспільстві. У Новому Завіті слово “аїд" має подвійне значення: в одних випадках воно позначає місце всіх померлих (могила - Дії 2:27,31), в інших - місце померлих нечестивців (пекло - Луки 16:23; Об'явлення 20:13-14). Оскільки тільки Христос переміг смерть і Сам вийшов з могили, Він один може визначати, хто увійде в смерть і аїд, а хто вийде звідти. Він має "ключі". Він має владу над смертю і місцем мертвих.

Сатана ніколи не володів цими "ключами". Сатана ніколи не мав влади визначати, хто потрапить до Неба (Царства), а хто до пекла. Ісус не повинен був боротися з сатаною за ключі, оскільки той ніколи не володів ними. Бог і тільки Бог має владу над смертю і пеклом (Об'явлення 1:18). Ісусу не потрібно було боротися з сатаною ні за що, тому що смерть Ісуса на хресті була Його остаточною перемогою. У Колосян 2:14-15 сказано: “Знищивши розписку стосовно нас, яка своїми приписами була проти нас, Він забрав її з‑поміж нас і прибив до хреста. Скинувши начальства і влади, Він відважно викрив їх і переміг у Собі" (УБТ).

Християнину не потрібно боятися ні смерті, ні пекла. Христос контролює і те, і інше, і той, хто вірить у Христа, ніколи не потрапить до пекла. Але слід пам'ятати, що ТІЛЬКИ Христос має ключі від Царства Божого. Ось чому Ісус сказав нам, що Він є Дорога, Істина і Життя, і що НІХТО не може прийти до Отця, як тільки через Нього (Івана 14:6).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи боровся Ісус із сатаною за ключі від Царства?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries