settings icon
share icon
Запитання

Як Ісус приніс радість у світ?

Відповідь


Ісус приносив радість у світ дуже практичними способами. Кожного разу, коли Він зцілював людину, виганяв демона або прощав гріхи, радість була негайним результатом. Ті, хто визнавав Ісуса обіцяним Спасителем і Відкупителем світу, були сповнені радості (Івана 3:29). Коли Євангеліє поширювалося за часів ранньої церкви, це супроводжувалося радістю (Дії 8:8; 1 Солунян 1:6).

Людство прагне надії, сенсу і мети. У кожному людському серці є знання про вічність, навіть якщо ми не визнаємо його (Еклезіаста 3:11). Без Бога як життєво важливої частини нашого існування залишається лише порожнеча і марність. Світ був загублений у темряві ще до того, як Ісус прийшов уперше. Бог не говорив через Своїх пророків понад 400 років. Період між Малахією та Матвієм проходить у мовчанні, готуючи ґрунт для найбільшої події всіх часів і народів: Бог став Людиною і жив серед нас (Івана 1:14).

Коли ангел сповістив пастухам у полі про народження Ісуса, його першими словами були: "Не бійтеся, бо я звіщаю вам велику радість, яка буде для всього народу" (Луки 2:10, УБТ). Цією "великою радістю" була правда про те, що Бог, який здавався далеким, прийшов до них у людській плоті. Його мали назвати "Емануїл", що означає "з нами Бог" (Ісаї 9:6-7; Матвія 1:23). Ті, хто бачив Його, бачили Боже обличчя (Івана 14:9). Він прийшов, щоб врятувати, спасти, зцілити і примирити людство з Богом (Ісаї 61:1; Луки 4:17-21). Це було приводом для великої радості!

Завдяки пришестю Ісуса, грішні люди отримали можливість прийти в присутність святого Бога і бути проголошеними "невинними" (2 Коринтян 5:21)! Коли Ісус помер на хресті, завіса в храмі розірвалася надвоє, символізуючи, що стіна розділення між Богом і людиною була зруйнована (Марка 15:38). Відтепер усі, хто довіряв Христу, отримували прощення гріхів і успадковували вічне життя (Івана 3:16-18). Коли Ісус воскрес із мертвих, Він переміг смерть для кожного, хто вірить у Нього (1 Коринтян 15:53-56). Це привід для великої радості!

Ісус вознісся на небо, щоб "приготувати місце" всім, хто йде за Ним (Івана 14:1-2). Але Він пообіцяв, що прийде знову, вдруге, щоб встановити Своє Царство на землі. У цьому Царстві пануватимуть правда і справедливість, а Божий народ матиме почесні місця (Міхея 4; Ісаї 11; Матвія 19:28-29). Неприємності цього життя - це ще не кінець. Ісус сказав Своїм послідовникам: "будьте відважні: Я переміг світ!" (Івана 16:33). Усвідомлення того, що незабаром ми будемо жити і царювати вічно з нашим Господом, є причиною для великої радості!

Ісус приніс радість світові у Своєму першому пришесті на землю як немовля, і Він принесе радість світові, коли прийде знову, щоб царювати як Цар царів і Господь панів (Об'явлення 19:16).

Очікування обіцяного Богом Месії, виражене в таких уривках, як Ісаї 59:20, закінчилося. Ангели сповістили про Його прихід з великими фанфарами. Немає більшої честі для дітей Адама, ніж те, що їхній Творець прийшов, щоб визволити їх з-під влади сатани (1 Івана 5:19-20). Отже, хоча наше земне життя може бути сповнене неприємностей, ми маємо підстави для надії.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як Ісус приніс радість у світ?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries