settings icon
share icon
Запитання

Якою була місія Ісуса? Чому Ісус прийшов?

Відповідь


Кілька разів у своєму житті Ісус показує, що в Нього була особлива місія. У Нього була мета, яку Він свідомо виконував. Ще в юному віці Ісус знав, що Йому "треба бути при справах Мого Отця" (Луки 2:49, УБТ). В останні дні Свого земного життя Ісус “твердо постановив іти в Єрусалим", де Він знав, що Його вб'ють (Луки 9:51). Можна сказати, що основною місією Христа на землі було виконання Божого плану спасіння загиблих.

Ісус сказав про це в Євангелії від Луки 19:10: "Син Людський прийшов знайти та спасти те, що загинуло!". Ісуса щойно критикували за те, що він пішов до будинку "грішника". Ісус відповів, що Його місія полягає в тому, щоб спасати людей, які потребують спасіння. Гріховна репутація цих людей не була причиною уникати їх, а навпаки, це була причина шукати їх. Багато разів під час служіння Христос прагнув прощати тих, кого цуралися тогочасні самовпевнені лідери. Він розшукав і врятував жінку біля криниці та самарян з її міста (Івана 4:39-41), грішну жінку з алебастровим глечиком (Луки 7:37), і навіть одного зі Своїх учнів, Матвія, який був митником (Матвія 9:9).

У 9-му розділі Євангелія від Матвія Ісуса знову критикують за те, що Він їв “з митниками та грішниками" (вірш 11), і знову Ісус відповідає на це, заявляючи про Свою місію: "Я прийшов закликати не праведників, а грішників до покаяння" (вірш 13). Метою Ісуса було спасіння. Це була мета, якої Він досяг: "Я прославив Тебе на землі, завершив справу, яку Ти доручив Мені виконати" (Івана 17:4).

У всіх Євангеліях ми бачимо, як Ісус закликає до покаяння і прощає найгірших грішників. Ніхто не є занадто грішним, щоб прийти до Нього. Насправді, Він йде за тими, хто загубився, як показують притчі про загублену вівцю і загублену монету (Лк. 15:1-10). В історії про блудного сина Ісус навчає, що Бог завжди прийме з розпростертими обіймами тих, хто приходить до Нього з розкаяним серцем (Лк. 15:21-22; пор. Іс. 57:15). Навіть сьогодні Ісус продовжує шукати і спасати тих, хто смиренно покладає на Нього свою віру (Матвія 11:29; 18:3-4; Об'явлення 3:20).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Якою була місія Ісуса? Чому Ісус прийшов?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries