settings icon
share icon
Запитання

Чому служіння Ісуса було таким коротким?

Відповідь


Публічне служіння Ісуса, від Його хрещення до вознесіння, тривало лише близько трьох з половиною років. Якщо порівняти час служіння Ісуса в цьому світі з тривалістю служіння Вільяма Кері або Біллі Грема, то Його час дійсно був коротким.

З людської точки зору, головна причина, чому служіння Ісуса було таким коротким, полягає в тому, що Він був розп'ятий, як кажуть, у розквіті сил. До зради і розп'яття Ісуса призвели відпадання багатьох послідовників (Івана 6:66), розкол громадської думки щодо Нього (Івана 7:43) і, звичайно ж, зростаючий гнів релігійних лідерів (Івана 11:53). Людська мудрість порадила б Ісусові трохи пом'якшити свою риторику, не розхитувати човен і знайти спільну мову з єрусалимськими можновладцями.

Якби Ісус хотів утримати Своїх послідовників, Він міг би продовжувати дивувати їх чудесами щодня (особливо їстівними, Івана 6:26). Він міг би посилити Свою масову привабливість, створивши "позитивне" послання, піднявши самооцінку Своїх слухачів або в інший спосіб потішивши їх. Якби Він хотів продовжити Своє служіння, Ісус міг би взагалі уникнути конфронтації - за винятком того, що тоді Він не мав би ніякого служіння.

Правда полягає в тому, що служіння Ісуса було коротким, тому що за три з половиною роки Він виконав усе, на що був посланий. Його служіння не було довшим, ніж повинно було бути. Ісус завершив справу проповіді Євангелія Ізраїлю (Луки 4:43) і відкуплення людства (Євреїв 7:27). Служіння Ісуса здійснювалося в повному підпорядкуванні владі Отця (Івана 6:38; 7:28). Ісус говорив тільки те, що казав Йому Отець, і робив тільки те, що казав Йому Отець (Івана 12:49; 14:10). Його єдиною метою було виконати волю Отця (Івана 4:34). І це саме те, що Він зробив. Бог послав Свого Сина на місію, і незабаром вона була виконана.

Розп'яття не обірвало служіння Ісуса. Розп'яття було сенсом Його служіння. Ісус народився, щоб померти, і Його життя належало Йому, щоб віддати: "Ніхто не бере її (душу) від Мене, але Я Сам віддаю її" (Івана 10:18, УБТ). Незадовго до арешту Ісус молився: "Я прославив Тебе на землі, завершив справу, яку Ти доручив Мені виконати" (Івана 17:4). На хресті Ісус знав, "що все вже завершилося” (Івана 19:28), а перед самою смертю сказав: “Звершилося!” (Івана 19:30).

Служіння Ісуса було коротким, але воно і не повинно було бути довшим. Закон був виконаний, пророцтва здійснилися, і спасіння людства було забезпечене.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чому служіння Ісуса було таким коротким?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries