settings icon
share icon
Запитання

Що означає, що Ісус любить малих дітей?

Відповідь


В Біблії записано кілька випадків, коли Ісус взаємодіяв з дітьми і ставився до них з любов'ю. Згідно з цими уривками, Ісус цінує дітей і знаходить час, щоб благословити кожного з них окремо.

Одне з найвідоміших свідчень про любов Ісуса до малих дітей знаходимо в Євангелії від Марка 10:13-14, 16: "І приносили до Нього дітей, щоби доторкнувся до них. А учні забороняли їм. Побачивши це , Ісус обурився і сказав їм: Пропустіть дітей, хай приходять до Мене, і не забороняйте їм, бо таким належить Царство Боже … Він обійняв їх і, поклавши на них руки, благословив" (УБТ).

Ісус також зцілив багато дітей протягом Свого земного служіння - зцілив їх від хвороб (Івана 4:46-52), вигнав бісів (Марка 7:24-30; 9:14-27) і воскресив принаймні одну дитину з мертвих (Луки 8:40-56).

Ісус чітко навчав, що Він хоче, щоб кожен з нас мав дитячу смиренність: "Ісус покликав дитину, поставив її серед них і сказав: Запевняю вас: якщо не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Царство Небесне. Отже, хто умалиться, як ця дитина, той буде найбільшим у Царстві Небесному" (Мт. 18:2-4).

Що це означає? Ісус говорить про смирення. Ісус закликає нас шукати смирення дитини - мати віру, позбавлену амбіцій, гордості та пихи. Діти піддаються навчанню, і ми також повинні бути такими.

Біблія ясно говорить, що Ісус любить маленьких дітей світу.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що означає, що Ісус любить малих дітей?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries