settings icon
share icon
Запитання

Де зараз Ісус? Чи перебуває Ісус на небі?

Відповідь


Згідно з Марка 16:19 і 1 Петра 3:22, Ісус зараз перебуває на небі праворуч Бога Отця. Луки 24:51 і Дії 1:9-11 описують тілесне вознесіння Ісуса, яке відбулося через 40 днів після Його воскресіння. Ісус сказав Своїм учням, що приготує місце для них і для всіх віруючих (Івана 14:2-3).

Зі Святого Письма зрозуміло, що вознесіння Ісуса було буквальним і тілесним поверненням на небо. Він поступово піднявся з землі і був прийнятий у хмару, в той час як Його учні та інші свідки дивилися на нього з подивом. Потім з'явилися два ангели і пообіцяли пришестя Христа "так само, як оце ви бачили, коли Він відходив на небо!" (Дії 1:11, УБТ). Це ознаменувало кінець людських обмежень, які Ісус мав під час Свого земного служіння. Деякі з атрибутів, якими Він володів як Бог, були тимчасово призупинені, але тепер це призупинення закінчилося. Його небесна слава повернулася - проблиск якої ми бачили під час Преображення (Матвія 17:1-9).

Цар Давид сказав у дусі: "Промовив Господь (ЯГВЕ) до Господа (Адонай) мого: Сядь праворуч Мене, доки не покладу ворогів Твоїх до підніжка для Твоїх ніг" (Псалом 110:1). Цей вірш демонструє дивовижну розмову між двома Особами Божества. У Матвія 22:43-45 Ісус застосовує цей псалом до Себе, стверджуючи, що Він більше, ніж син Давида, але що Він - Господь Давида. Місце Ісуса по праву руку від Бога, місце божественної честі.

Інші уривки, які вказують на присутність Ісуса на небі: Матвія 26:64; Луки 22:69; Ефесян 1:20; Колосян 3:1; Євреїв 12:2; і Об'явлення 5:7. Також Степан незадовго до смерті мав видіння, в якому він "поглянув на небо, побачив славу Божу й Ісуса, Який стояв праворуч Бога" (Дії 7:55).

Отже, з біблійної точки зору, Ісус перебуває у справжньому місці, яке називається небом, місці слави, де Бог живе зі Своїми ангелами та відкупленими дітьми. В іншому сенсі, Ісус також є з нами тут, у цьому світі. Ісус, будучи Богом, має всі атрибути Бога, включаючи всюдисущість. Отже, Ісус, Отець і Святий Дух є скрізь, а не тільки "на небі". Як сказав Соломон у 1 Царів 8:27, "Адже небеса і небеса небес не в стані Тебе вмістити".

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Де зараз Ісус? Чи перебуває Ісус на небі?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries