settings icon
share icon
سوال

چرا مسیحیان همجنس گرا هراس هستند؟

جواب


همجنس گرا هراسی یعنی ترس از همجنس گرایان. اما معنی آن به جایی کشیده شده که به نفرت از آنها تبدیل شده است. همجنس گرا هراس بودن در واقع احساسات درونی یک فرد نسبت به همجنس گرایان می باشد که نمود بیرونی پیدا می کند. این حالت بعضی مواقع باعث بروز خشونت و کلمات خصومت آمیز می شود. حقیقت این است که همجنس گرا هراسی فقط به قسمتی از جامعه محدود نمی شود. ممکن است در بین مردم از هر قشری پیدا شود. چنین گروه هایی بی رحمانه به همجنس گرایان حمله کرده اند و مخصوصا از زبان خشونت آمیز برای آزار و اذیت و ترساندن آنها استفاده کرده اند.

معمولا به مسیحیان گفته شده که همجنس گرا هراس باشند چون همجنس گرایی یک گناه است. اما حقیقت این است که اصطلاح «همجنس گرا هراس» توسط فعالان و حامیان همجنس گرایی استفاده می شود تا انتقاد درست از این کار غیر اخلاقی و ناسالم را منحرف کنند. بدون شک، افراد و سازمان هایی وجود دارند که باعث نفرت پراکنی غیر منطقی بر علیه همجنس گرایی شده اند و از اعمال خشن برای آزار آنها استفاده کرده اند. اما مشکل اینجاست که فعالان حقوق همجنس گرایان هرکسی که با آنها مخالفت می کند را به این خشونت متهم می کند. بنابراین، مسیحیان هم که بدرستی تشخیص می دهند که همجنس گرایی یک گناه غیرطبیعی است هم تراز با آن افرادی شده اند که فقط به خاطر نفرت، از آنها متنفرند.

با وجود اینکه کتاب مقدس همجنس گرایی را به شدت محکوم می کند، اما هرگز دستور به نفرت از آنها نداده است. به عنوان یک مسیحی، ما باید بر ضد همجنس گرایی حرف بزنیم. موضع کتاب مقدس در مورد محکوم بودن همجنس گرایی و اینکه خشم خداوند بر روی آنها خواهد بود بسیار روشن است. به عنوان یک مسیحی، از ما خواسته شده که گناه را گناه بدانیم. استفاده از اصطلاح همجنس گرا هراس برای اشاره به هر کسی که مخالف همجنس گرایی است فقط انحراف افکار است و یک بحث درست و منطقی نیست. مسحیان فقط باید یک ترس نسبت به همجنس گرایان داشته باشند، و آن هم ترس از اینکه برای ابد به دلیل تصمیمشان مبنی بر رد تنها وسیله نجات عذاب خواهند کشید. این وسیله نجات عیسی مسیح است تنها کسی که راه نجات از روش زندگی نابود کننده و پست را نشان می دهد.

Englishبازگشت به خانۀ فارسی

چرا مسیحیان همجنس گرا هراس هستند؟
Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon این صفحه را به اشتراک بگذار:
© Copyright Got Questions Ministries